Tecsound® ACOUSTİC MEMBRANETecsound® ACOUSTİC MEMBRANE

Tecsound ®

Ses geçirmez yapılar, kaplama ve asma tavan yapımı, duvar ve zeminler üzerinde monte edilmiştir.Tecsound SY100,High Performance Soundproofing Mat 1.2m x 4m Self Adhesive. Tecsound SY70 Half Rolls,Tecsound S50 ALU,Tecsound SY70, Tecsound T50 and T50S (SY50) Soundproofing Mats. Tecsound ürünleri, alçıpanel duvar imalatlarında, duvar içindeki elektrik kasalarının ses ve yangın yalıtımını sağlayan ürünlerdir. Ahşap konstrüksiyon dahil, tüm hafif yapı elemanları ile kullanılabilir. Plastik ya da metal tüm elektrik kasaları ile uyumludur. Elektriği iletmez, yangın sırasında zehir duman ve gaz çıkışını engeller.TECSOUND PUTTY PAD ürünlerinin kullanımı kolay, tüm kasalara uyum sağlayacak şekilde esnek, ses ve yangın yalıtım değerleri (Class B s2 d0) açısından son derece etkili ürünlerdir. Elektrik kasası tiplerine göre talep edilen ölçülere göre hazırlanarak sahaya sevk edilir.

Tecsound ®: TECSOUND® yangına dayanıklı olması sebebi ile ve Euroclass standardı UNE-EN 13501-1: 2007 ile çok yüksek yangın dayanımı: Euroclass B, s2, d0. Başka bir deyişle, alevleri yaymaz, kendi kendini söndürür, düşmez ve erimiş parçacıkları yaymaz ve zehirli gaz salgılamaz Tecsound SY 35 – 1,8 mm – 3,5 kg / m² – Tecsound SY 50 – 2,5 mm – 5 kg / m² – Tecsound SY 70 – 3,5 mm – 7 kg / m² – Tecsound SY 100 – 5 mm – 10kg / m² . Tecsound S35 Band S50 – S70 & S100 soundproofing tape. Tecsound membrane, tecsound acoustic insulation,tecsound acoustic matting.

Sesin rahatsız edici etkilerinden kaçınmak ve sessiz bir ortamda yaşamak veya çalışmak hepimizin isteğidir. İşte tam da bu noktada Tecsound devreye giriyor.

Tecsound’un Özellikleri

Tecsound, yüksek performanslı bir ses izolasyonu malzemesidir. Esnek ve hafif bir yapıya sahiptir ve genellikle polimer modifiye bitümlü bir malzeme olarak üretilir. Tek veya çift taraflı olarak kaplanabilen Tecsound, etkili bir ses yalıtımı sağlar ve titreşimleri azaltır.

Tecsound’un Nasıl Çalışır?

Tecsound, içerdiği polimer modifiye bitümlü tabaka sayesinde ses dalgalarını emerek yankıyı ve titreşimi azaltır. Bu sayede, iç ve dış mekanlar arasındaki ses geçişini önler ve daha sessiz bir ortam oluşturur. Aynı zamanda, Tecsound’un esnek yapısı, titreşimleri absorbe eder ve ses yalıtımını daha da artırır.

Tecsound’un Faydaları

Yüksek ses yalıtım performansı: Tecsound, etkili bir şekilde ses yalıtımı sağlar. Bu malzeme sayesinde iç mekanlarda daha sessiz bir ortam elde edilir ve dışarıdaki gürültü azaltılır.
Esnek kullanım imkanı: Tecsound, tek veya çift taraflı olarak kaplanabilen bir malzemedir. Bu sayede farklı uygulama alanlarına uyum sağlar ve kolaylıkla kullanılabilir.
Dayanıklılık: Tecsound, polimer modifiye bitümlü yapısıyla dayanıklı bir malzemedir. Uzun ömürlü kullanım sunar ve performansını uzun süre korur.

Tecsound, yüksek performanslı bir ses izolasyonu malzemesidir ve iç mekanlarda sessiz bir ortam yaratmayı hedefler. Esnek yapısı ve polimer modifiye bitümlü tabakası sayesinde etkili bir ses yalıtımı sağlar. Dayanıklılığı ve geniş uygulama imkanlarıyla öne çıkar.

Ağır Ses Bariyeri

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Uygulama Görselleri

WordPress Video Lightbox Plugin