Akustik Duvar Panelleri

Evlerinizde, ofislerinizde profesyonel akustik malzemelerimizde dekoratif görünüm elde edebilir ortamlarınızda bulunan ses karmaşasının büyük oranda önüne geçebilirsiniz. Akustik yalıtım konusunda etkili çözüm sağlayan kumaş panelleri Elit Acoustic satış ofislerimizde ziyaret ederek görebilirsiniz. Talebinize uygun renk çeşitlerinde, özel kalınlıklarda, içerisinde kullanılan materyallerin akustik sünger, taş yünü, cam yünü gibi malzemeler kullanarak üretimini gerçekleştirebiliriz.


Ürün Sertifikaları

Akustik Duvar Panelleri, Akustik çözümler arasında yer alan yankı yalıtımında sizlere büyük katkı sunar. Talebinize uygun renk çeşitlerinde içerisinde akustik sünger, taş yünü, cam yünü kullanarak üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Ses emici, ses kesici ortamdaki ses karmaşasını kesen etkili izolasyon malzemeleridir. Yüzeyinde kullanılan akustik kumaşları, kartelamızda yer alan renk çeşitlerinden seçebilirsiniz. Ortamınıza uygun etkili çözüm sağlayan akustik paneller hakkında detaylı bilgi edinmek için satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Akustik  kumaş kaplı paneller renkte sınırsız varyasyonları ile kendi üretimimiz olan istediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Akustik duvar panellerimiz için Akustik kumaş renk kartelası detaylarını inceleyebilirsiniz.

Akustik Duvar Panelleri Ölçüleri Nelerdir?

Akustik mimari projenize ve mimari şartnamenize bağlı olarak 20 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 10 mm ve istenirse özel kalınlıklarda üretilebilmektedir. Standart kalınlıklar olarak 20 mm akustik duvar paneller, 30 mm akustik duvar paneli ve 40 mm akustik duvar panelleri olarak genel de stoklarda bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz sadece renk seçimi yapmanız yeterli olacaktır, bu sayede hızlı üretim ve zamanında tedarik fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Akusitk kumaş panel ürünlerimiz tüm teknik şartnamelere uygundur. Teknik şartnamelere göre ayrıca uygun olarak üretilebilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Ebadları ( Standart Ölçüler ) :  25 cm x 25 cm – 30 cm x 30 cm – 40 cm x 40 cm – 50 cm x 50 cm – 60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm –  – 50 cm x 100 cm  – 100 cm x 200 cm – 50 cm x 200 cm

Akustik Duvar Panelleri Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin duvar detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar detaylarınızda sıfıra sıfır özel ölçü üretim gibi farklı ölçüler mümkün olarak değerlendirilebilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Uygulama ve Kullanım Alanları

Stüdyolar da, Evlerde, Oturma odalarında,  Toplantı odalarında, Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, alışveriş merkezlerinde, odirtoryum ve sinema duvarlarında kullanılabilmektedir. Devlet şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir.

Akustik Duvar Panelleri Opsiyonlar : Akustik kumaş kaplı paneller isteğe bağlı olarak değişik geometrik şekillerde ve kalınlıklarda ve ölçülerde üretilir ve mimari tasarımlar elde edebilirsiniz. Elit Acoustic Inc. olarak üretim yapmaktayız.

Akustik Duvar Panelleri Yanmazlık : Akustik duvar panelleri imalatında kullanılan soundtex kumaş, fibertex kumaş ve akustik cam yünü, cam tülü, taş yünü kaya yünü ve akustik sünger dolgulu olarak BS2-D0 ve B1 yanmazlık değerlerine sahip olarak akustik kumaşlar camira blazer, camira cara, camira fiji sertifikalı kumaşları ile kumaş kaplanmaktadır.

Akustik Duvar Panelleri Yoğunluk : 95 kg – 110 kg – 120 kg – 150 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 50 DNS – 60 DNS – 70  DNS – 90 DNS – Akustik sünger.

Akustik Duvar Panelleri Modelleri :  Elit Akustik Panel –  Elit Deck Akustik Panel –  Elit Deco Akustik Panel – Elit Pano Akustik Panel

Not : Üretim detayları olarak 30 mm kalınlıkta üretilen ürün 25-35 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 40 mm kalınlıkta üretilen ürün 35-45 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50 mm kalınlıkta üretilen ürün 45-55 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Akustik kumaş kaplı panellerin net ölçülerinde üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Uygulama Görselleri

Öne Çıkan Görseller

WordPress Video Lightbox Plugin