Hexagon Akustik PanelHexagon Akustik Panel

Hexagon Akustik Panel

Altıgen akustik kumaş kaplı paneller, mekanlarınıza eşsiz tasarımları ve işlevsellikleri ile hem dekoratif anlamda hem de akustik yankı önleyici özelliği ile sizlere verimliliği tattırır. Akustik Kumaş kaplı hexagon panellerimiz kısa kenar ölçüleri 10 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm ve daha fazlası şeklinde bünyemizde üretilmektedir. Stok ürünler için hemen arayın 0216 592 80 610533 150 80 61 Firmamızdan proje teklifi alın destek@elitacoustic.com

 

 

Hexagon Akustik Panel Altıgen akustik kumaş kaplı panellerdir. Mekanlarınıza eşsiz tasarımları ve işlevsellikleri ile hem dekoratif anlamda hem de akustik yankı önleyici özelliği ile sizlere verimliliği tattırır. Akustik Kumaş kaplı hexagon panellerimiz kısa kenar ölçüleri 10 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm ve daha fazlası şeklinde bünyemizde üretilmektedir.

Hexagon Akustik Panel Ölçüleri

Hexagon Akustik Panel Ölçüleri ( Standart Ölçüler ) :  10 cm eşkenar – 20 cm eşkenar – 30 cm eşkenar – 40 cm eşkenar – 50 cm eşkenar – 60 cm eşkenar – 70 cm eşkenar ve isteğe bağlı olarak talep edilen ölçülerde üretilebilmektedir. Elit Acoustic hexagon akustik panel üretici firma

Hexagon Akustik Panel Üretim Ölçüleri ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin duvar detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar detaylarınızda sıfıra sıfır özel ölçü üretim gibi farklı ölçüler mümkün olarak değerlendirilebilmektedir.

Hexagon Akustik Panel Uygulama ve Kullanım Alanları

Hexagon Akustik Paneller altıgen akustik paneller olarak nitelendirilir. Dekoratif Hexagon Akustik Kumaş Kaplı Panellerimiz Stüdyolar da, Evlerde, Oturma odalarında,  Toplantı odalarında, Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, alışveriş merkezlerinde, oditoryum ve sinema duvarlarında kullanılabilmektedir. Ofis Akustiği konusunda en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Son zamanların popüler ürünü altıgen akustik kaplamalar aynı zamanda inşaat şartnamelerine uygun olarak üretilebilmektedir.

Hexagon Akustik Panel Opsiyonlar : Hexagon Akustik kumaş kaplı paneller isteğe bağlı olarak değişik geometrik şekillerde ve kalınlıklarda ve ölçülerde üretilir ve mimari tasarımlar elde edebilirsiniz. Elit Acoustic Inc. olarak üretim yapmaktayız.

Hexagon Akustik Panel Yanmazlık : Akustik hexagon duvar panelleri imalatında kullanılan soundtex kumaş, fibertex kumaş ve akustik cam yünü, cam tülü, taş yünü kaya yünü ve akustik sünger dolgulu olarak BS2-D0 ve B1 yanmazlık değerlerine sahip olarak akustik kumaşlar camira blazer, camira cara, camira fiji sertifikalı kumaşları ile kumaş kaplanmaktadır.

Hexagon Akustik Panel Yoğunluk : 95 kg – 110 kg – 120 kg – 150 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 50 DNS – 60 DNS – 70  DNS – 90 DNS – Akustik sünger.

Hexagon Akustik Panel Modelleri ve Çeşitleri:  Elit Hexagon Akustik Panel –  Elit Deck Hexagon Akustik Panel –  Elit Deco Hexagon Akustik Panel – Elit Pano Hexagon Akustik Panel

Not : Üretim detayları olarak 30 mm kalınlıkta üretilen ürün 25-35 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 40 mm kalınlıkta üretilen ürün 35-45 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50 mm kalınlıkta üretilen ürün 45-55 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Akustik kumaş kaplı panellerin net ölçülerinde üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. hemen tıklayın whatsapp aracılığı ile 7/24 merakınızı giderin ve siparişe dönüştürün. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Öne Çıkan Görseller

Uygulama Görselleri

WordPress Video Lightbox Plugin