Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan, epdm elastomerik kauçuk köpük ses yalıtımı ve ısı yalıtım süngerleri, tavan duvar zemini ve tüm metal cam ahşap seramik yüzeylerin kesilmesinde kullanılan titreşime bağlı sesler bu kauçuk köpük süngerleri havalandırma klima boruları gibi muhafaza dolaplarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Firexpan kauçuk sünger, tam bir profesyonel ses izolasyon malzemesidir, gürültü kontrolü ve titreşim kaynaklı ses yalıtımlarında üstün performans sergiler. Rulo kauçuk süngerler , Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtım malzemesidir. Uygulama da zaman ve işçilikten kazanırsınız. Tam sızdırmazlık sağlar.

Category:

Firexpan yanmaz sünger, sahip olduğu özellikleriyle kullanım alanlarında mükemmel ses emilimi sağlayan akustik süngerlerden biridir. Ses ve ısı yalıtımı sağlamakla birlikte titreşim engelleme özelliğine de sahip olan firexpan süngerler uygulandığı alana iyi bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemesi, günümüzde hemen hemen bütün alanlarda uygulanması gereken bir işlemdir. Firexpan yanmaz sünger, yanmazlık özelliği ile birlikte ses yalıtımı ve ısı yalıtımı noktasında sunduğu ayrıcalıkları sayesinde kullanılan alanlarda beklentilerin çok daha ötesinde sonuç sunabilmektedir. Alev almaz ve yüksek ısılara dayanıklı akustik sünger, uzun süre kullanıma açık bir malzemedir. Yüksek frekanslı ve düşük frekanslı seslerin emiliminde en iyi potansiyele sahip olan firexpan kauçuk süngerler, birçok alanda kullanılır. Yanmazlık özelliğinde sertifika sahibi bir üründür.

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Öne Çıkan Görseller

Uygulama Görselleri

WordPress Video Lightbox Plugin