Yüzer Tavan PanelleriYüzer Tavan Panelleri

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri askı aparatları ile birlikte kullanım sağlanan tavanlarınızda dekoratif görünüm elde edebileceğiniz akustik panel çeşitleridir. Tavanlarınızda kullanımını sağladığınız akustik paneller yankı yalıtımında sizlere keskin çözüm sağlayacak akustik ürünlerdir. Talebinize uygun ölçülerde üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

Yüzer Tavan Panelleri: Akustik tavan panelleri grubunda yer alan yüzer tavan panelleri, askı aparatları ile birlikte kullanılan akustik ürünlerdir. Tavanlarınızda dekoratif görünüm oluşturan kumaş paneller. Ortamınızda bulunan yankı sorunun büyük oranda önüne geçmektedir. Duvarlarınıza tavanlarınıza çarparak geri dönen ses dalgaları ortamdaki ses kargaşasını oluşturmaktadır. Ses kargaşasının önüne geçmek adına tavanlarınıza duvarlarınıza akustik kumaş panelleri uygulayarak etkili çözüm elde edebilirsiniz.

Yüzer Tavan Panelleri  akustik yüzer tavan kumaş kaplı paneller renkte sınırsız varyasyonları ile kendi üretimimiz olan istediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Akustik yüzer tavan panellerimiz için Akustik kumaş renk kartelası detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yüzer Tavan Panelleri Kalınlıkları : Akustik mimari projenize ve mimari şartnamenize bağlı olarak 20 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 10 mm ve istenirse özel kalınlıklarda üretilebilmektedir. Standart kalınlıklar olarak 20 mm akustik tavan paneller, 30 mm akustik tavan paneli ve 40 mm Akustik yüzer tavan panelleri olarak genel de stoklarda bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz sadece renk seçimi yapmanız yeterli olacaktır, bu sayede hızlı üretim ve zamanında tedarik fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Akustik kumaş panel ürünlerimiz tüm teknik şartnamelere uygundur. Teknik şartnamelere göre ayrıca uygun olarak üretilebilmektedir.

Yüzer Tavan Panelleri Ebadları ( Standart Ölçüler ) :  25 cm x 25 cm – 30 cm x 30 cm – 40 cm x 40 cm – 50 cm x 50 cm – 60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm –  – 50 cm x 100 cm  – 100 cm x 200 cm – 50 cm x 200 cm

Yüzer Tavan Panelleri Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin Tavan detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Tavan detaylarınızda sıfıra sıfır özel ölçü üretim gibi farklı ölçüler mümkün olarak değerlendirilebilmektedir.

Yüzer Tavan Panelleri Uygulama ve Kullanım Alanları : Stüdyolar da, Evlerde, Oturma odalarında,  Toplantı odalarında, Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, alışveriş merkezlerinde, odirtoryum ve sinema tavanlarında kullanılabilmektedir. Devlet şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir. Akustik kumaş kaplı paneller isteğe bağlı olarak değişik geometrik şekillerde ve kalınlıklarda ve ölçülerde üretilir ve mimari tasarımlar elde edebilirsiniz. Elit Acoustic Inc. olarak üretim yapmaktayız.

Yüzer Tavan Panelleri Yanmazlık : Akustik yüzer tavan panelleri imalatında kullanılan soundtex kumaş, fibertex kumaş ve akustik cam yünü, cam tülü, taş yünü kaya yünü ve akustik sünger dolgulu olarak BS2-D0 ve B1 yanmazlık değerlerine sahip olarak akustik kumaşlar camira blazer, camira cara, camira fiji sertifikalı kumaşları ile kumaş kaplanmaktadır.

Yüzer Tavan Panelleri Yoğunluk : 95 kg – 110 kg – 120 kg – 150 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 50 DNS – 60 DNS – 70  DNS – 90 DNS – Akustik sünger, Akustik köpük.

Yüzer Tavan Panelleri Modelleri :  Elit Acoustic Ceiling Panel –  Elit Deck Acoustic Ceiling Panel –  Elit Deco Acoustic Ceiling Panel – Elit Pano Acoustic Ceiling Panel

Not : Üretim detayları olarak 30 mm kalınlıkta üretilen ürün 25-35 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 40 mm kalınlıkta üretilen ürün 35-45 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50 mm kalınlıkta üretilen ürün 45-55 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Akustik kumaş kaplı yüzer tavan panellerin net ölçülerinde üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Uygulama Görselleri

Öne Çıkan Görseller

WordPress Video Lightbox Plugin