AKUSTİK BONDEX SÜNGERPANAKUSTİK BONDEX SÜNGERPAN

Akustik Bondeks Süngerpan

Akustik bondex sünger geri dönüşüm sünger parçacıklarının birbirine sıkıştırılması sonucunda oluşturulur. Ses izolasyonu için kullanılır. En etkili titreşim, yankı, eko gibi sesleri absorve eder, ortak duvar ses yalıtımında, zemin ses yalıtımında, her alanda kullanılmaktadır. yanmaz ve alev yürütmezdir. İstenilen ölçülerde üretimimiz bulunmaktadır.

Rebonded echobone bondex sünger , rebonded foam olarak da bilinen sünger süngerpan bondeks süngerdir. Bu sünger geri dönüşüm malzemelerinden üretilen bondex süngerler, en etkili ses izolasyonu projlerinde kullanılmaktadır.

Bondex süngerpan duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı, şap altı uygulamalarda etkili bir ses yalıtımı sağlamaktadır. Süngerpan panellerin üretimi, granül parçacıklı akustik süngerlerin geri dönüşüm malzemlerinden üretilmektedir.

Plaka şeklinde üretilmektedir. Bondex sünger tamamlayıcı bir ses yalıtım malzemesidir, bununla birlikte kauçuk sünger ve akustik süngerlerde kullanabilirsiniz, bondex sünger arasına ses geçiş kaybını arttırmak için epdm esaslı kauçuk ses bariyeri yerleştirerek yüksek ses izolasyonu yalıtımı sağlanabilir, bondeks süngeri müzik odalarında, stüdyolarda, jeneratör ses yalıtımında, spor salonlarında kullanabilirsiniz, mozaik desen ve granül karışık renkte standart olarak satılır, istenilen ölçülerde üretimimiz mevcuttur. Ürünlerimiz yanmazdır alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahiptir.

 

Hemen proje teklifi alın destek@elitacoustic.comelitacoustic@gmail.com0216 592 80 61 – 0533 150 80 61

Ürün Resimleri

Akustik Sünger Paneller:

Bondex rebonded sünger geri dönüşüm süngerleri ile üretilen ve özellik olarak esnek, yoğun olan bir süngerdir. 110 veya 150 dns arası yoğunluk olan bu sünger dns nin getirdiği özelliği ile ısı, ses yalıtımı, ses kayıt odaları, otomotiv, motor odaları, makine daireleri havaalanları gibi birçok sesin yoğun olduğu yerlerde kullanılır.

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Yapışkanlı Bondex Süngerler

Uygulama Görselleri

Etiketler:
WordPress Video Lightbox Plugin