Akustik Kumaş Panel

Yankı yalıtımında büyük katkı sunan akustik kumaş paneller sizlere etkili çözüm sunmaktadır. Akustik Panel modellerimiz içerisinde akustik sünger, cam yünü, taş yünü, cam tülü gibi malzemelerde doldurularak ses kesici ve içerideki yankılanan sesleri keserek ses yalıtımını sağlayan dekoratif göze hitap eden panellerdir.

Akustik Kumaş Panel: Yankı yalıtımında etkili çözümler sağlayan akustik kumaş paneller, ortamlarınızda dekoratif görünüm elde etmesi ile beraber ofislerinizde, evlerinizde ses karmaşasını engelleme konusunda yardımcı olmaktadır. Duvarlarınıza çarparak geri dönen ses dalgalarını kesme konusunda büyük etki sağlamaktadır. Akustik Kumaş Panel talebinize, bütçenize uygun olarak üretimi gerçekleştirebilen ürün çeşididir. Seçeceğiniz renkte kumaş uygulanarak duvar, tavan renginize uyum sağlayarak üretilebilmektedir. İstediğiniz ebatlarda özel üretim gerçekleştirilebilmektedir. Hemen proje teklifi alın destek@elitacoustic.comelitacoustic@gmail.com0216 592 80 61 – 0533 150 80 61 

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Kumaş Paneller renkte sınırsız varyasyonları ile kendi üretimimiz olan istediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Akustik kumaş panellerimiz için kumaş renk kartelası detaylarını inceleyebilirsiniz.

Akustik Kumaş Panel Kalınlıkları Akustik mimari projenize ve mimari şartnamenize bağlı olarak 20 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 10 mm ve istenirse özel kalınlıklarda üretilebilmektedir. Standart kalınlıklar olarak 20 mm akustik kumaş panel, 30 mm akustik kumaş panel ve 40 mm akustik kumaş panel olarak genel de stoklarda bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz sadece renk seçimi yapmanız yeterli olacaktır, bu sayede hızlı üretim ve zamanında tedarik fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Akusitk kumaş panel ürünlerimiz tüm teknik şartnamelere uygundur. Teknik şartnamelere göre ayrıca uygun olarak üretilebilmektedir.

Akustik Kumaş Panel Ebadları ( Standart Ölçüler ) :  25 cm x 25 cm – 30 cm x 30 cm – 40 cm x 40 cm – 50 cm x 50 cm – 60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm –  – 50 cm x 100 cm  – 100 cm x 200 cm – 50 cm x 200 cm

Akustik Kumaş Panel Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin duvar detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar detaylarınızda sıfıra sıfır özel ölçü üretim gibi farklı ölçüler mümkün olarak değerlendirilebilmektedir.

Akustik Kumaş Panel  Uygulama ve Kullanım Alanları : Stüdyolar da, Toplantı odalarında, Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, alışveriş merkezlerinde, odirtoryum ve sinema duvarlarında kullanılabilmektedir. Devlet şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir.

Akustik Kumaş Panel Opsiyonlar : Akustik kumaş kaplı paneller isteğe bağlı olarak değişik geometrik şekillerde ve kalınlıklarda ve ölçülerde üretilir ve mimari tasarımlar elde edebilirsiniz. Elit Acoustic Inc. olarak üretim yapmaktayız.

Akustik Kumaş Panel Yanmazlık : Akustik kumaş panel imalatında kullanılan soundtex kumaş, fibertex kumaş ve akustik cam yünü, cam tülü, taş yünü kaya yünü ve akustik sünger dolgulu olarak BS2-D0 ve B1 yanmazlık değerlerine sahip olarak akustik kumaşlar camira blazer, camira cara, camira fiji sertifikalı kumaşları ile kumaş kaplanmaktadır.

Akustik Kumaş Panel Yoğunluk : 95 kg – 110 kg – 120 kg – 150 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 50 DNS – 60 DNS – 70  DNS – 90 DNS – Akustik sünger.

Akustik Kumaş Panel Modelleri :  Elit Akustik Panel –  Elit Deck Akustik Panel –  Elit Deco Akustik Panel – Elit Pano Akustik Panel

Not : Üretim detayları olarak 30 mm kalınlıkta üretilen ürün 25-35 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 40 mm kalınlıkta üretilen ürün 35-45 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50 mm kalınlıkta üretilen ürün 45-55 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Akustik kumaş kaplı panellerin net ölçülerinde üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Montaj Detayları

Pah Kenarlı Paneller

Uygulama Görselleri

WordPress Video Lightbox Plugin