HAKKIMIZDA

Firmamız Hakkında

Akustik sektöründeki faaliyetlerine, sektörde uzun yıllar çalışan, bilgi ve birikimlerini yarının mimarilerine yansıtmayı hedefleyen, profesyonel bir kadro ile başlamıştır. Elit Acoustic kuruculuğunda, faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren ortaya koyduğu projeler ve toplum hayatına kazandırdığı katma değerle sektörde hızla büyüyen yarının mimarilerine uygun yapı ve çözümleri ile Akustik sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Image

Vizyonumuz

İnsanların sosyal ve iş hayatlarında maruz kaldığı ses problemlerini çözüme kavuşturarak hayatın her kesiminden insanlara ve firmalara kaliteli hizmet sunup takdirlerini kazanmaktır.

Image

Misyonumuz

Sürdürülebilir bir gelecek için doğal kaynakları verimli kullanarak, insan güvenliğini ve çevre sağlığına duyarlı yapılarla, yaşam kalitesi ve konfor koşullarının arttırılmasını sağlamak ve yarınlarımıza yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır.

Akustik Yalıtımda Kalitenin Adresi

Binalarda, işyerlerinde, ofislerde ve daha bir çok alanda bizim ürünlerimizle karşılaşabilirsiniz. Her daim en doğru çözümleri sağlamak adına akustik ürünlerin üretimini gerçekleştirmekle birlikte alanınıza en uygun akustik ürünleri sizlere ulaştırmayı etmeyi hedefliyoruz.

Tamamlanan Proje

Global Proje

REFERANSLAR
Image
Image
Image
Image
Image
Image
WordPress Video Lightbox Plugin