Jeodezik Dome YapılarJeodezik Dome Yapılar

Jeodezik Dome Yapılar

Jeodezik Dome yapılar, Villalar, ormanlık alanlarda hemen hemen her bütçeye uygun, doğa koşullarına uygun ısı ve ses yalıtımlı muhteşem eşsiz doğallığı ile mimari yapılar olarak hizmetinize sunmaktayız. Doğal ahşap ev dome yapılarımızdan mutlaka deneyin. Dome Evler size özel olarak üretilmektedir. Ekolojik Ev Tasarımı konutları bizim gücümüzdür ve Kubbe Barınaklarımızın çoğu uygun kiralama konut yerleri ve çevreye duyarlı ve sürdürülebilir konut çözümleri inşa etmek isteyen Ev İnşaatı Geliştiricileri olarak kullanılmaktadır. Jeodezik Dome Yapı Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin Mobilya detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Bir çok müşterimizin turizm sektöründe günlük olarak kiraya verdiği bu doğa evleri son dönerim en trend yaşam alanlarından sayılmaktadır. Duvar ve pencere detayları sizin isteklerinize özel çözümler üretilebilmektedir.


Jeodezik Kubbe Evler:
Jeodezik Kubbe Evler ! En güçlü konut alternatifi, uygun fiyatlı, “kullanıma hazır” Geodesic Kubbe Evler inşa ediyoruz!

Ekolojik Ev Tasarımı konutları bizim gücümüzdür ve Kubbe Barınaklarımızın çoğu uygun kiralama konut yerleri ve çevreye duyarlı ve sürdürülebilir konut çözümleri inşa etmek isteyen Ev İnşaatı Geliştiricileri olarak kullanılmaktadır.

Bir jeodezik dome ev, mimarideki en iyi tasarımlarla kar, rüzgar ve yağmuru tutabilir. Çevreye duyarlı ev sahipleri, eko-tatil yerleri ve göz kamaştırıcı inziva yerleri, insanoğlunun bildiği en güçlü yapı oldukları için Kubbe Evlerimizi birleştirir. Yalıtım, odun sobası ve iklim kontrol seçeneklerimiz onları her mevsim için bir sığınak haline getiriyor.

Jeodezik Dome Yapı Ölçüleri ( Standart Ölçüler ) :  600 cm x 600 cm – 800 cm x 800 cm – 100 cm x 100 cm – 120 cm x 120 cm ve isteğe bağlı olarak size özel projeler ile hem yeni ve eşsiz bir tasarım hemde uygun fiyatlı zamanında teslimat güvenilirliğini yaşayın.

Jeodezik Dome Yapı Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin Mobilya detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar ve pencere detayları sizin isteklerinize özel çözümler üretilebilmektedir.

Jeodezik Yapılar  Uygulama ve Kullanım Alanları : Bİr showroom ürünü olarak kabin şeklinde de kullanılabilmektedir. Jeodezik yapılar bir yaşam alanıdır. Ürünlerin içeriği yatak mobilyası, mutfak dolapları, zemin döşemeleri, ve bir eve ait olan tüm içerikleri mimarlık ofisimiz bünyesinde hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

Jeodezik Dome evler Yanmazlık : Ürünlerimiz tamamı ahşaptır, doğrudan yanmaz denilemez, lakin ahşap yüzeyi fırınlanmış ve yanmaz apneleri ile emperye edilmiştir. Alev geciktirici özelliktedir. Tutuşan alanda alev yürümemektedir.

Jeodezik Dome Yapı Modelleri :  Elit Village Dome (6m-Ø) –  Elit Prestige Dome (8m-Ø) –  Elit Palace Dome (10m-Ø) – Elit Office Dome (4m-Ø)

Not : Üretim detayları olarak 50 mm kalınlıkta üretilen ahşap deck ağaçlar ürün 1-2 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. 50x100mm kalınlıkta üretilen ürün 51-102 mm arasında toleranslı çıkabilmektedir. Jeodezik Elit Village Dome, Prestige Dome, Palace Dome, Office Dome yaşam alanları için farklı ölçüler üretilmesini talep etmek istiyorsanız hemen deneyimli satış danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz, proje fiyatı almak istiyorsanız destek@elitacoustic.com adresi ile projenizi ve şartnamenizi mail yoluyla paylaşabilirsiniz, ayrıca whatsapptan anında cevap alabilirsiniz numaraya tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz. +90 533 150 80 61

Ürün Resimleri

Detay Kesitleri

Uygulama Görselleri

Etiketler:
WordPress Video Lightbox Plugin