Ülke genelindeki birçok kilise, Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleri döşeyerek akustik ses sorunlarını çok makul bir bütçeyle çözüme kavuşturabilirsiniz. İbadet tarzınız ister geleneksel ister çağdaş olsun, kutsal alanlarda ve çok amaçlı odalarda etkilidirler. Oda akustiğini istediğiniz boyuta taşımanıza fayda sağlamaktadır.

Ayrıca, kilise bodrumlarına ve dernek salonlarına, akustik duvar kaplaması için kullanıldığında çok gürültülü veya yankılı olabilen alanlarda kullanıldığında sesi ortamdaki ses karmaşasını önlemektedir..

Genel olarak oditoryum ve toplantı salonları gibi 2 CM veya 3 CM kalınlığında akustik kumaş kaplı paneller kullanır. Büyük boyutlu akustik kumaş kaplı paneller için özel boyut sayfamıza bakın. 60cm x 60cm ve 60cm x 120cm ölçülerinde veya serbest boy ölçülerde özel olarak üretim yapılmaktadır. Bu ölçüler genellikle oditoryumlar da, toplantı odalarında, sinema salonlarında, stüdyolarda, home studio, akustik odalarda, büyük tavan yükseklikli alanlarda kullanılır.